Przejdź do treści

Biuro rachunkowe Helios

Zdobyliśmy 1 miejsce w Radzyminie w plebiscycie: Orły Rachunkowości 2019!

Jest nam niezmiernie miło, że po raz kolejny zostaliśmy nominowani do nagrody Orłów Rachunkowości i po raz 2 zdobyliśmy 1 miejsce w Radzyminie!

Jak możemy przeczytać, program Orły Rachunkowości został stworzony, aby spośród istniejących na rynku firm wyróżnić te najlepsze. Liderów branży, którzy wyznaczają kierunek, stawiają na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji, dzięki czemu mogą sprostać wymaganiom swoich Klientów. Dziękujemy za każdą opinię, którą zostawiacie, to dzięki nim możemy zostać zakwalifikowani a także dostać wyróżnienie.

W odróżnieniu od licznych programów, w których uiszczenie opłaty jest jedynym warunkiem przyłączenia, Plebiscyty Branżowe Orły mają przejrzyste kryteria, w które wgląd ma każdy.

Orły Rachunkowości to prestiżowa nagroda, którą mogą się poszczycić jedynie najlepsze firmy. W tym konkursie kapitułą oceniająca są klienci. Co za tym idzie, ich werdykt jest najlepszym potwierdzeniem profesjonalizmu wykonywanych usług. Nagroda przyznawana jest na podstawie ocen wystawionych przez klientów. Do grona Orłów mogą przystąpić tylko firmy o najwyższych ocenach.

Bardzo dziękujemy za to wyróżnienie!