Przejdź do treści

Biuro rachunkowe Helios

O firmie

Biuro Księgowe Helios świadczy usługi dla małych i średnich firm o różnych formach prawnych, a także zróżnicowanych profilach działalności już od 2010 roku!

Świadczymy również usługi dla osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej. Księgowość w naszym Biurze prowadzona jest w oparciu o obowiązujące wymogi Ministerstwa Finansów, a także w oparciu o obowiązujące przepisy prawne.

67253603_350561092504316_6496892386076000256_n.jpg
IMG_20220814_175445
biuro-kseigowe-radzymin-wirtualne-biuro1.jpeg

DLACZEGO BIURO HELIOS?

Zapewniamy dyskrecję i całkowite bezpieczeństwo otrzymanych informacji.

Aby zapewnić naszym Klientom optymalne rozwiązania w ich działalności ciągle podnosimy nasze kwalifikacje zawodowe, uczestniczymy w szkoleniach oraz monitorujemy literaturę specjalistyczną.

Za cel stawiamy sobie profesjonalną i rzetelną obsługę księgowo – podatkową naszych Klientów. Rzetelność naszych usług potwierdza licencja Ministra Finansów na świadczenie usług księgowych.

Ponosimy pełną odpowiedzialność za jakość świadczonych usług. Posiadamy ubezpieczenie OC z tytułu prowadzonej działalności zawarte z firmą Compensa.

Doceniają nas Klienci

Jest nam niezmiernie miło, że po raz kolejny zostaliśmy nominowani do nagrody Orłów Rachunkowości i po raz drugi zdobyliśmy 1 miejsce w Radzyminie! Jak możemy przeczytać, program Orły Rachunkowości został stworzony, aby spośród istniejących na rynku firm wyróżnić te najlepsze. Liderów branży, którzy wyznaczają kierunek, stawiają na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji, dzięki czemu mogą sprostać wymaganiom swoich Klientów. Dziękujemy za każdą opinię, którą zostawiacie, to dzięki nim możemy zostać zakwalifikowani a także dostać wyróżnienie.
Orły Rachunkowości to prestiżowa nagroda, którą mogą się poszczycić jedynie najlepsze firmy. W tym konkursie kapitułą oceniająca są klienci. Co za tym idzie, ich werdykt jest najlepszym potwierdzeniem profesjonalizmu wykonywanych usług. Nagroda przyznawana jest na podstawie ocen wystawionych przez klientów. Do grona Orłów mogą przystąpić tylko firmy o najwyższych ocenach. Bardzo dziękujemy za to wyróżnienie!

Dzięki współpracy z biurem Helios nasi Klienci zyskują:

Minimalizację kosztów

Oszczędność czasu

Dotrzymanie terminów

ZAUFALI NAM

Michał Wojniak
2023-02-02
Korzystam tu z usługi biura wirtualnego już trzeci rok. Wszystko jest w porządku, polecam.
Łukasz Ostrowski
2022-12-14
Profesjonalizm w każdym calu 🙂 to biuro rachunkowe mógło by równie dobrze nazywać się po prostu "profesjonalizm" - polecam 🙂
Piotr Malinowski
2020-08-23
Polecam gorąca świetna i rzetelne doradztwo oraz obsługa .
Aleksandra Jędrzejewska
2019-05-16
Ogromna wiedza i indywidualne podejście do Klienta w miłej, sympatycznej atmosferze - czego więcej chcieć od biura rachunkowego? Do tego wachlarz usług dostępny na miejscu, stałe rozwijająca się kadra. Polecam całym sercem!

KONTAKT

Adres:
aleja Jana Pawła II 49 B/lok. 1, 05-250 Radzymin

E-mail:
biuro@biurohelios.pl

Telefon:
22 787 18 14